AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

10 NİSAN POLİS GÜNÜ'NDE EĞİTİM CAMİAMIZDAN EMNİYET GÖREVLİLERİNE ANLAMLI DESTEK

Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu'nun yeni koronavirüs tehdidine karşı emniyet görevlilerine destek olabilmek amacıyla ürettiği yüz koruyucu siperlikler "Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 175. yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Günü"nde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU tarafından İlçe Emniyet Müdür Vekili Engin ERKUL'a teslim edildi.
10 NİSAN POLİS GÜNÜ'NDE EĞİTİM CAMİAMIZDAN EMNİYET GÖREVLİLERİNE ANLAMLI DESTEK

İlçemizde 3 yıldır uygulanan "Suluova Geleceği Kodluyor" Projesi kapsamında Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu'nda oluşturulan Kodlama ve Robotik Uygulama Atölyesinde 3D yazıcıyla yüz koruyucu siperlikler üretilmeye devam ediyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ahmet GENÇALİOĞLU ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Mücahid KELEŞ İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek, hem Polis Teşkilatı mensuplarının bu özel gününü kutladılar, hem de üretilen yüz koruyucu siperlikleri teslim ettiler.

Polisimizin bu zor günlerde sadece asayişin teminini değil, aynı zamanda milletimizin hizmetine koşarak onların gözü, kulağı ve sesi olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, huzurumuzun ve güvenliğimizin teminatı Türk Polis Teşkilatı'mızın 175. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftasını tebrik ederek; şehit olan kahraman polislerimizi rahmetle, gazilerimizi ise minnetle andığını ifade etti.

Bu hafta içerisinde Şehit Hüseyin Düzenli Halk Eğitim Merkezi tarafından hazırlanan birçok maskenin başta Suluova Devlet Hastanesi olmak üzere Kaymakamlık Vefa Sosyal Destek Grubuna da vatandaşlarımıza dağıtılmak üzere verildiğini hatırlatan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, eğitim çalışanları olarak üzerlerine düşen sorumluluğu her zaman yerine getirmeye hazır olduklarına vurgu yaptı.

Yan yana gelemesek de her koşulda omuz omuza olduğumuzu bilerek, birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde bu süreci de atlatacağımıza inandığını söyleyen İlçe Emniyet Müdür Vekili Engin ERKUL, vatandaşlarımızdan kendi kişisel tedbirlerini almaları ve yetkililerin  uyarılarına özenle dikkat etmelerini isteyerek, duyarlılık ve destekleri ile kendilerine güç veren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU'ya, Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ahmet GENÇALİOĞLU'na ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Mücahid KELEŞ'e teşekkürlerini iletti.

10-04-202010-04-202010-04-202010-04-2020

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.