AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

65 BİN DEV ÖĞRENCİ SEVGİ ANAOKULU DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

65 Bin Dev Öğrenci Sevgi Anaokulunda 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle bir program düzenlendi.
65 BİN DEV ÖĞRENCİ SEVGİ ANAOKULU DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Bayan velileri ile birlikte güzel ve eğlenceli bir gün geçirmek amacıyla bir araya geldiklerini belirten Okul Müdürü Fazilet ALTUNTAŞ , aile kurumunun temel taşı, değerlerimizin temsilcisi, taşıyıcısı ve koruyucusu olan kadınlarımızın yetiştirdikleri nesillerle geleceğimizin şekillenmesine herkesten daha çok katkıda bulunduğuna vurgu yaptı.

Kadınlarımıza ne kadar çok fırsat ve imkanlar sunabilirsek, toplumun da o oranda güçleneceğine olan inancını ifade eden Okul Müdürü Fazilet ALTUNTAŞ, başta ülkemizin bekası için canlarını ortaya koyan şehit ve gazi annelerimiz ve onların değerleri eşleri başta olmak üzere, tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak mutlu ve sağlıklı bir yaşam diledi.

Anne, eş, kardeş olarak hayatımızın her dönemine değer katan, sevgi ve fedakârlıklarıyla dünyamızı güzelleştiren tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, bu anlamlı etkinliklerinden dolayı 65 Bin Dev Öğrenci Sevgi Anaokulu idareci, öğretmen ve velilerine teşekkürlerini iletti.

11-03-201911-03-201911-03-201911-03-201911-03-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.