AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AK PARTİ İLÇE YÖNETİMİNDEN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Ak Parti İlçe Başkanı Muhammed BİÇER ve yönetim kurulu üyeleri 13 Aralık 2017 Çarşamba günü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’yu makamında ziyaret ettiler. 
AK PARTİ İLÇE YÖNETİMİNDEN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Her yıl olduğu gibi bu eğitim-öğretim yılında da Milli eğitim camiasına başarı dilemek için bir dizi ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirten Ak Parti İlçe Başkanı Muhammed BİÇER, Suluova’nın eğitim ve öğretim hizmetleri kalitesinin daha iyi bir seviyeye getirilmesi ve problemlerin çözümü için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün her zaman yanında olacaklarını ve eğitim adına her türlü katkıyı sunmaya hazır olduklarını ifade etti.

 Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, toplumun her kesiminin eğitim ile ilgili görüşlerini önemsediklerini ifade ederek; Suluova’da hayata geçirilen proje ve etkinliklerle eğitimdeki kaliteyi artırabilmek için çalıştıklarını söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ak Parti İlçe Başkanı Muhammed BİÇER ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. 

 13-12-201713-12-2017

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.