AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AMASYA EĞİTİM-BİR-SEN YÖNETİM KURULU MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Amasya Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Kerem CAMCI ve yönetim kurulu üyeleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU'yu makamında ziyaret ettiler.
AMASYA EĞİTİM-BİR-SEN YÖNETİM KURULU MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

        9 Ekim 2019 Çarşamba günü gerçekleştirilen ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU'nun nezdinde tüm eğitim camiasına 2019-2020 eğitim-öğretim yılı çalışmalarında başarılar dileyen Şube Başkanı Kerem CAMCI ve yönetim kurulu üyeleri, eğitim üzerine karşılıklı fikir alış verişinde de bulundular.

       Sendika ve sivil toplum kuruluşlarının eğitim görüşlerini her zaman önemsediklerini ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU; idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimizin beklentileri doğrultusunda Suluova'da eğitimdeki seviye ve kaliteyi daha da yukarılara çıkarabilmek için birçok projeyi hayata geçirdiklerini söyledi.

        Özellikle Müdürlüğümüzce 2023 Eğitim Vizyon Belgesi doğrultusunda hazırlanan " Vizyon Suluova " Projesi ile ilgili bilgi veren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, bu proje ile okullarımızın tatlı bir rekabet havası içerisinde hedeflerini gerçekleştireceklerinin, kendi imkan ve kaynaklarını en iyi şekilde kullanacaklarının ve öğrencilerimizin gelişimine yönelik aktivite ve etkinliklerin arttırılmasının sağlanacağına vurgu yaptı.

        Toplumun tüm kesimleriyle olduğu gibi sivil toplum örgütleriyle de sürekli iletişim halinde bulunmaya devam edeceklerini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; Eğitim-Bir-Sen Heyetine teşekkürlerini iletti.

09-10-2019

 

 

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.