AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AMASYA EĞİTİM-BİR-SEN YÖNETİM KURULU MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Amasya Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Kerem CAMCI ve yönetim kurulu üyeleri 27 Ekim 2017 Cuma günü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’yu makamında ziyaret ettiler.
AMASYA EĞİTİM-BİR-SEN YÖNETİM KURULU MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Suluova Eğitim Bir Sen İlçe Temsilcisi Cemil KÜPCÜ’nün de yer aldığı ziyarette Yönetim Kurulu Üyeleri Abbas UĞURLU, Hasan ILICAK, Fatih CAMCI ile Şube Yönetim Kurulu Başkanı Kerem CAMCI, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ile eğitim üzerine fikir alış verişinde bulundular.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU sendika ve sivil toplum kuruluşlarının eğitim görüşlerini önemsediklerini ifade ederek; Suluova’da eğitim faaliyetleri  ve hayata geçirdikleri projelerle eğitimdeki seviye ve kaliteyi zirveye çıkarabilmek için çalıştıklarını söyledi.

              Ziyaretleri için Eğitim-Bir-Sen heyetine teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, toplumun tüm kesimleriyle olduğu gibi sivil toplum örgütleriyle de iletişim halinde bulunmaya devam edeceklerini belirtti.

 

27-10-2017


Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.