AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ATATÜRK ORTAOKULU “SEN DE OYNA” PROJESİ İLE ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ

Atatürk Ortaokulu Değerler Eğitimi çalışmaları kapsamında hazırlamış olduğu “ Sen de Oyna “ Projesi ile Armutlu Köyü İlkokulunda etkinlik düzenledi.
ATATÜRK ORTAOKULU “SEN DE OYNA” PROJESİ İLE ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ

Proje süresince öğretmen, öğrenci ve veliler evlerinde kullanılmayan oyuncakları okula getirerek kutularda topladıklarını belirten Okul Müdürü Kazım ŞAHİN, okul öğretmenleri ve öğrencilerinin katılımları ile gerçekleştirilen etkinlikte öğrencilerde birlik, beraberlik ve dayanışma duygularını pekiştirebilmek amacıyla hazırladıkları oyuncak ve hediye paketlerini Armutlu İlkokulu Ana Sınıfı öğrencilerine verdiklerini ifade etti.

“ Sen de Oyna “  sosyal sorumluluk projesinin öğrencilerde toplumsal yardımlaşma ve sorumluluk bilincini artırmayı amaçladığını söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, ayrıca bu tür uygulamaların çocukların birbirleriyle kaynaşmalarına olumlu etkide bulunduğuna vurgu yaptı.

Okula ulaştıklarında meraklı ve sevgi dolu gözlerle kendilerini karşılayan minik öğrencilere isimlerinin yazılı olduğu oyuncak ve hediyeleri veren Atatürk Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri, bir süre onlarla sohbet ederek ve oyunlar oynayarak eğlenceli vakit geçirmelerini sağladı.

Çocukları sevindirmenin en güzel yollarından birinin oyuncak olduğuna değinen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, bu anlamlı çalışmadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek; emeklerinden dolayı Atatürk Ortaokulu idareci, öğretmen ve öğrencilerine teşekkürleri iletti.

01-04-201901-04-201901-04-201901-04-201901-04-201901-04-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.