AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAKANLIK İZLEME UZMANINDAN İLÇEMİZDE UYGULANAN AB PROJELERİNE TAM NOT

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği Koordinasyon Dairesi Başkanlığı "Dezavantajlı Kişilerin Sosyal Entegrasyonu ile İstihdam Edilebilirliklerinin Geliştirilmesi" Hibe Programı kapsamında kabul edilen ve 1 Kasım 2016 tarihinden itibaren devam etmekte olan AB projeleri sona erdi. 
BAKANLIK İZLEME UZMANINDAN İLÇEMİZDE UYGULANAN AB PROJELERİNE TAM NOT

 20 Kasım 2017 Pazartesi günü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Proje İzleme Uzmanı Dilşad TAŞKIN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU´yu makamında ziyaret ederek başarıyla uygulanan "İnsanız Biz, Hep Birlikteyiz, Yoksulluk ve Engel Tanımayız", "Bakış Açını Değiştir", "Talep Yönelimli Program Hazırlanması ve Hazırlanan Programa Göre Mesleki Eğitim ve İstihdam (TAYEP)", "İnşaat Sektöründe Kendi Geleceğini İnşa Et" AB projeleri ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. 

Toplamda 30 milyon Euro hibe dağıtılan proje programının yaklaşık 1 milyon eurosunun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Proje Ekibi sayesinde bir yıl önce Suluova’ya kazandırıldığını belirten İzleme Uzmanı Dilşad TAŞKIN,  projelerin başarı ile uygulamasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU´ya yıl boyunca projelere olan destekleri için teşekkür etti. 

Bu projelerin gerek ekonomik gerekse de insan kaynaklarına yatırım anlamında Suluova´ya önemli bir değer kattığını; ilçemizde bir eğitim ve istihdam mekanizması oluşturulduğunu ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU; yapılan çalışmaların ilçemize, bölgemize ve ülkemize hayırlar getirmesi temennisinde bulunarak emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. 

 

20-11-201720-11-2017

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.