AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"BAŞARILI OLMAK; BİR VARIŞ NOKTASINDAN ZİYADE BİR YOLCULUĞA ÇIKMAKTIR"

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yüz yüze ve uzaktan eğitim sürecinde idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimiz için "Mutlu Çocuklar, Güçlü Suluova ve Güçlü Türkiye" sloganıyla hazırladığımız "Çevrim İçi Vizyon 2023 Buluşmaları" Projesi Mart ayı etkinlikleri sona erdi.


Bu özel projede 9-25 Mart 2021 tarihleri arasında Bakanlığımızın ortaya koyduğu 2023 vizyonu ışığı altında eğitim camiamıza yönelik 6 (altı) çevrim içi etkinlik gerçekleştirdiklerini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, yaşadığımız zorlu salgın sürecine rağmen yaptığımız programlar ile idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimize dokunabilmenin ve onların hayatına pek çok şey katabilmenin memnuniyetini yaşadıklarını ifade etti.

Başarılı olmayı, bir varış noktasına varmaktan ziyade bir yolculuğa çıkmak olarak tanımlayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, idarecisinden öğretmenine, öğrencisinden velisine kadar Mart ayında hep birlikte ne güzel yolculuklara çıktıklarına ve ne güzel programlara imza attıklarına vurgu yaptı.

"Çevrim İçi Vizyon 2023 Buluşmaları" Projesiyle birbirinden kıymetli uzman kişilerin kendi alanları ile ilgili bilgi ve birikimlerini Suluova ile paylaştıklarının altını çizen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, sınav sürecinde öğrenci ve veli motivasyonundan, 100. Yılında İstiklal Marşı'mıza ve Mehmet Akif ERSOY'a, Şanlı Destanımız Çanakkale'den ilham veren öğretmen hikayelerine kadar bir çok konuya proje kapsamında yer verdiklerini söyledi.

İlçe Kaymakamımız Abdullah ŞEN ve Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK başta olmak üzere, "Çevrim İçi Vizyon 2023 Buluşmaları" Projesi'nde bizleri yalnız bırakmadıkları, gerçekleştirilen 6 etkinliğe göstermiş oldukları samimi destekleri ve yoğun katılımları dolayısıyla kıymetli meslektaşlarına, sevgili öğrencilerimize ve değerli velilerimize teşekkürleri ileten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, şanlı bayrağımızın altında daha nice güzel programları yine hep birlikte yaşayacaklarına değinerek; tekrar yeni yolculuklarda ve yeni etkinliklerde buluşma temennisinde bulundu.

25-03-202125-03-2021

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.