AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAYRAMINIZ MUTLU OLSUN ÇOCUKLAR

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 101. Yıl dönümü münasebetiyle Hükümet Konağı Bahçesinde Çelenk Sunma Töreni gerçekleştirildi.
BAYRAMINIZ MUTLU OLSUN ÇOCUKLAR

Buradaki törende İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU'nun Atatürk Büstü'ne Kurum Çelengi'ni sunmasının ardından saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı'mız okundu.

Çelenk Sunma Töreni salgın tedbirleri kapsamında asgari düzeyde katılımla yapıldı.

Cumhuriyetimizin kurucusu, Gazi Meclisimizin ilk Başkanı, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Büyük Millet Meclisimizin kuruluşunun 101. yıl dönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlamak için idarecisinden öğretmenine öğrencisinden velisine kadar tüm Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ailesi adına Çelenk Sunma Törenini gerçekleştirdiklerini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, geleceğimizin teminatı yavrularımızın güçlü bir vatan sevgisi ile yarınlara hazırlandıklarına ve daima göklere yani istikballerine umutla bakmaya devam edeceklerine vurgu yaptı.

Ulusal Egemenliğimizin 101. Yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Millî mücâdele kahramanlarımızı rahmetle ve minnetle andığını söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

23-04-202123-04-202123-04-202123-04-2021

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.