AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BELEDİYE BAŞKANI FATİH ÜÇOK TEOG ŞAMPİYONUNU ÖĞRENCİMİZİ ÖDÜLLENDİRDİ

Suluova Belediye Başkanı Fatih ÜÇOK , 23-24 Kasım 2016 tarihlerinde yapılan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında soruların tamamını doğru cevaplayıp  tam puan alarak Türkiye birincileri arasında yer alıp aynı zamanda da tek başına Amasya il birincisi olan Suluova Ortaokulu öğrencisi Arda Alper GÖLBAŞI’nı ödüllendirdi.
BELEDİYE BAŞKANI FATİH ÜÇOK TEOG ŞAMPİYONUNU ÖĞRENCİMİZİ ÖDÜLLENDİRDİ

Gösterdiği başarıdan dolayı öğrenci GÖLBAŞI’yı tebrik ederek tablet ve çeşitli hediyeler ile ödüllendiren Belediye Başkanı Fatih ÜÇOK ;  

“ Arda Alper’in başarısını duyduğumda gerçekten çok mutlu oldum. Öğrencimizin gösterdiği bu başarı Suluova için gurur vericidir. Arda Alper’in bu büyük başarısı eğitimimizin kalitesinin tanıtımı kadar ilçemizin tanıtımına da katkı sağladı. Böyle güzel örnekleri gördükçe yarınlara olan inancım ve ümidim daha çok artıyor. Allah yolunu, bahtını açık etsin. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’yu, okul idaresini, Arda Alper’i yetiştiren öğretmenlerini ve ailesini de bu vesileyle tebrik diyorum. İnşallah Arda Alper ikinci TEOG’da da aynı başarıyı devam ettirerek bizlere yeni sevinçler yaşatacaktır. “ dedi.

 İlçedeki eğitim-öğretim kalitesinin arttırılması adına yürüttükleri çalışmaların sonucunu almaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ise;

“ Öğrencimiz Arda Alper Gölbaşı, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında 120 sorunun tamamını doğru cevaplayıp 700 tam puan alarak Türkiye birincileri arasında yer aldı. Ayrıca Amasya il genelinde TEOG sınavına giren toplam 4 bin 445 öğrenci içerisinden de tek başına birinci oldu. Bu başarının diğer öğrencilerimize de güzel bir örnek olduğunu ve onları da motive edeceğini düşünüyorum. ” dedi.

Suluova Belediye Başkanı Fatih ÜÇOK, Şampiyon öğrenci Arda Alper GÖLBAŞI, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ve Okul Müdürü Ahmet ÖVÜNDÜR ile sohbet ederek  görüş alış verişinde bulundu. 

10-01-201710-01-201710-01-201710-01-2017

                                                          

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.