AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BELEDİYE BAŞKANIMIZ FATİH ÜÇOK ATATÜRK ORTAOKULU'NU ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ve Şube Müdürü Talat KESKİN ile birlikte Atatürk Ortaokulu'na ziyarette bulundu.
BELEDİYE BAŞKANIMIZ FATİH ÜÇOK ATATÜRK ORTAOKULU'NU ZİYARET ETTİ

             Öğretmenler Odasında öğretmenlerle sohbet eden ve değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Fatih ÜÇOK, okulda yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri ve çalışmalar ile ilgili Okul Müdürü Cengiz KAŞKA'dan bilgi aldı.

En önemli ve değerli yatırımın eğitime yapılan yatırım olduğuna vurgu yaparak imkanlar dahilinde öğrencilerimizin daha nitelikli ve donanımlı olarak yetişmeleri için her türlü katkıyı sunmaya devam edeceklerini belirten Belediye Başkanı Fatih ÜÇOK, yarınlarımızın en kıymetli teminatı öğrencilerimizden beklentilerinin büyük olduğunu ifade ederek; geleceğin ancak gençlerin azmi, kararlılığı ve çalışmasıyla inşa edilebileceğinin altını çizdi.

Sınıfları dolaşarak öğrencilerle sohbet eden Belediye Başkanı Fatih ÜÇOK, özellikle özel eğitim sınıfı öğrencileriyle yakından ilgilenerek; öğretmenlerden öğrencilerin durumu hakkında bilgi aldı.

Okulda Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan kursları da ziyaret ederek kursiyerlerin el emeği göz nuru çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Fatih ÜÇOK, yetişkin eğitimleri ile bireylerin sosyal ve kültürel gelişimleri sağlandığına dikkat çekerek; usta öğretici ve kursiyerlere çalışmalarında başarılar diledi.

Eğitim ve öğretim ortamlarında başarıyı yakalamak, birlik ve beraberliği geliştirebilmek için kaynaşma ve dayanışma etkinliklerine büyük ihtiyaç olduğunu söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ise, Belediye Başkanı Fatih ÜÇOK'a eğitime ve okullarımıza verdiği desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Program sonunda Atatürk Ortaokulu Müdürü Cengiz KAŞKA tarafından okullarına vermiş oldukları destek ve katkıları nedeniyle Belediye Başkanı Fatih ÜÇOK'a plaket takdim edildi.

18-02-202018-02-202018-02-202018-02-2020

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.