AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"BİR İYİLİK YAP, İYİLİK BUL" PROJESİNE BİR HALKA DA BELEDİYESPOR EKLEDİ

Suluova Belediyespor Kulübü, "Bir İyilik Yap, İyilik Bul" eTwinning projesine destek vermek amacıyla Çeltek Madeni İlkokulu öğrencilerine malzeme desteğinde bulundular, minik öğrencilerle çeşitli oyunlar oynayarak gülümsemelerine ve keyifli vakit geçirmelerine katkı sağladılar.


Çeltek Madeni İlkokulunu ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Kulüp Başkanı Mustafa ÇOLAK  ile Kulüp Yöneticileri Sacit AYDIN, Yalcın YİĞİT, Murat ARSLAN, Antrenör İlker OTÇU ve futbolcular, Okul Müdürü Serkan GÜNAYDIN ile "Bir İyilik Yap, İyilik Bul" eTwinning projesi Suluova gönüllüsü Sınıf Öğretmeni Havva Elmas KAŞKA'yı özverili çalışmaları dolayısıyla tebrik ettiler.

 "Bir İyilik Yap, İyilik Bul" proje çalışmalarına ellerinden geldiği kadar destek vereceklerini belirten Kulüp Başkanı Mustafa ÇOLAK, günümüzde unutulmaya yüz tutmuş ve en önemli insanı vasıflarımızdan olan karşılıksız iyilikte bulunmanın toplumları ayakta tutan en önemli değerlerden biri olduğunu, 4 yıldır yürüttükleri kulüpsel faaliyetlerinde kendilerinin de bu ve diğer güzel karakterlere sahip nesilleri topluma kazandırma adına sorumluluk aldıklarını, ekonomik ve refah düzeyi yüksek bir ülkenin ortaya çıkması için her alanda ahlaki değerleri yüksek bireylere ihtiyaç olduğunu söyledi.

Ziyaret ve destekleri için Suluova Belediyespor Kulübü Başkanı Mustafa ÇOLAK'a, ekibine ve futbolculara teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, yürüttükleri "Vizyon Suluova" projesi kapsamında 42 okulda oldukça başarılı faaliyet ve çalışmalar ortaya çıktığını, dolayısıyla da eğitim camiasında ve toplumda önemli bir farkındalık oluştuğuna vurgu yaparak bu iyilik hareketinin çoğalarak tüm topluma yayılması temennisinde bulundu. 

"Vizyon Suluova" Projesi ile "Bir İyilik Yap, İyilik Bul" Projesine çeşitli çalışmalarla katılım sağladıklarını ifade ederek, temennileri ve desteği için İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ve Belediyespor Kulüp Başkanı Mustafa ÇOLAK'a teşekkür eden Sınıf Öğretmeni Havva Elmas KAŞKA'da, "Bir İyilik Yap, İyilik Bul" projesi ile iyiliğin her yere yayılmasın, insanların iyiliğe teşvik edilmesinin ve topluma faydalı bir nesil yetiştirilmesinin amaçlandığının altını çizdi.

Ziyaret sonrasında Belediyespor yöneticileri ile sporcular çeşitli hediyeler verdikleri öğrencilerle zeka oyunları oynayıp mutlu ve güzel vakit geçirmelerine katkı sağladılar. Ardından futbolcular, minik öğrenciler ile okul bahçesinde bir gösteri maçı yaparak sporu sevdirmeye ve teşvik etmeye çalıştılar.

27-01-202027-01-202027-01-202027-01-2020

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.