AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"BİR OYUNCAK, BİR MEKTUP" KAMPANYASINA ÖĞRENCİLERİMİZDEN TAM DESTEK

Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Elazığ depreminden etkilenen yavrularımızın yanlarında olduğumuzu hissettirebilmek ve arada gönül köprüleri kurabilmek amacıyla "Paylaşmak İçin Tam Zamanı" sloganıyla başlattığı "Bir Oyuncak, Bir Mektup" kampanyasına Suluovalı Öğrencilerimiz duyarsız kalmadı.


Kampanya kapsamında öğrencilerimizin sevdikleri bir oyuncak ile duygularını ifade eden mektupların deprem bölgesindeki yavrularımıza ulaştırılacağını söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, öğrencilerimizin oradaki akranları için hazırladıkları oyuncak ve mektupların, bir nebze de olsa çocuklarımızın yaşadığı korkunun giderilmesine ve kendilerini daha iyi hissetmelerine destek olacağını ifade etti.

Elazığ'da meydana gelen depremin hepimizi derinden üzdüğünü ve etkilediğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, zor günlerin ancak kardeşlik ve yardımlaşmayla, birlik ve beraberlikle atlatılabileceğine vurgu yaptı.

Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza ise acil şifalar dileyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, başta bu anlamlı kampanyayı başlatan İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç.Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU olmak üzere, kampanyaya katkıda bulunan tüm idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimize gösterdikleri duyarlılık ve örnek davranışlarından dolayı teşekkürlerini iletti.

28-01-2020

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.