AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİZ HAZIRIZ, ÖĞRENCİLERİMİZİ EBA DESTEK NOKTALARINA BEKLİYORUZ

Pandemi sebebiyle 31 Ağustos 2020 tarihinde uzaktan eğitimle başlayan 2020 - 2021 eğitim öğretim yılı öncesinde, evinde bilgisayar ve internet erişimi olmayan öğrencilerimiz için ilçemizde EBA Destek Noktaları oluşturuldu.
BİZ HAZIRIZ, ÖĞRENCİLERİMİZİ EBA DESTEK NOKTALARINA BEKLİYORUZ

Suluova'da her mahalledeki öğrencimizin rahatlıkla internete ulaşabilmesi ve bu imkandan faydalanabilmesi için TOKİ Çelebi Mehmet İlkokulu, Mehmet Bilgili İlkokulu, Şehit Aydın Korkmaz Ortaokulu, Cumhuriyet Ortaokulu, Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu, Şehit Ercan Kurt Hürriyet Ortaokulu, Şehit Metehan Atmaca Anadolu Lisesi, Şehit Osman Karakuş Anadolu İmam Hatip Lisesi, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde EBA Destek Noktaları oluşturduklarını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, evinde bilgisayar ve internet erişimi bulunmayan, teknik donanıma ihtiyacı olan öğrencilerimizi EBA Destek Noktalarına beklediklerini ifade etti.

Öğrencilerimizi derslerinden geri kalmamaları için EBA Destek Noktalarından yararlanmaya davet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, okullarımızda görevli idareci ve öğretmenlerin, hijyen ve sosyal mesafe kurullarına uygun şekilde bu noktalarda öğrencilerimize yardımcı olacaklarını söyledi.

EBA Destek Noktaları, kitap setleri ve çalışma kitapları ile Bakanlığımızın her geçen gün uzaktan eğitimi daha kaliteli hale getirmek için çalışmalar yürüttüğüne vurgu yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, uzaktan eğitimde yakından ilgiyle öğrencilerimizin ve ailelerinin yanlarında olmaya devam edeceklerinin altını çizerek, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize çalışmalarında başarılar diledi.

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.