AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"BİZ, UZAKTAN EĞİTİMDE DE HEP BİRLİKTEYİZ " PROJE SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR

İlçe Kaymakamımız Abdullah ŞEN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Psikolojik Danışmalarımız ile başlattığı "BİZ, Uzaktan Eğitimde de HEP BİRLİKTEYİZ" projesi kapsamında, Şehit Osman Karakuş Anadolu İmam Hatip Lisesi 12. Sınıf öğrencilerine ve velilerine yönelik gerçekleştirilen "Sınav Kaygısı, Stres ve Zaman Yönetimi ile Motivasyon" konulu çevrim içi seminere katılarak öğrencilerle bir araya geldiler.


12 Ocak 2021 Salı günü Şehit Osman Karakuş Anadolu İmam Hatip Lisesi 12. sınıf öğrencileri ile yapılan seminere bağlanarak öğrencilerle buluşan İlçe Kaymakamımız Abdullah ŞEN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, öğretmen ve öğrencilerle sohbet ederek, ölçme ve değerlendirme uygulamaları, sınavlar ve uzaktan eğitim süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.

Sınav telaşındaki öğrencilerden sadece derslerine ve sağlıklarına odaklanmalarını isteyen İlçe Kaymakamımız Abdullah ŞEN, Onlara kendi eğitim hayatından örnekler vererek tavsiyelerde bulundu.

Geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın dün olduğu gibi bu zor günlerde de yanlarında olduklarına vurgu yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ise "BİZ, Uzaktan Eğitimde de HEP BİRLİKTEYİZ" projesine zaman ayırarak seminerlere katılan ve öğrencilerimize 2. dönem yüz yüze eğitimin başlamasıyla birlikte deneme desteğinde bulunacak olan İlçe Kaymakamımız Abdullah ŞEN'e teşekkürlerini iletti.

 

12-01-202112-01-202112-01-202112-01-2021

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.