AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BOLAT İLKOKULU BAHARI ŞİİRLERLE KARŞILADI

Bolat İlkokulu 2/C Sınıfı öğretmen ve öğrencileri baharın gelişini konu alan " Bir Bahar Akşamı " isimli şiir dinletisi düzenledi.
BOLAT İLKOKULU BAHARI ŞİİRLERLE KARŞILADI

Belediye Kültür Merkezinde gerçekleştirilen şiir dinletisinin ev sahipliğini yapan ve program öncesi konuşmasında şiirin toplumun ruhunu yansıtan manevi bir mucize olduğunu belirten Okul Müdürü Halim KARAMAN, bu güzel bahar akşamında, bu toprakların, bu bayrağın, bu sevdanın peşinde olmuş kıymetli şairlerimizin dizeleri eşliğinde öğrencilerimizin seslendirecekleri şiirlerle, gönül dünyamızda duygu yüklü bir yolculuğa çıkacaklarını söyledi.

Öğrencilerimize gerekli fırsat ve imkan verildiği takdirde ne kadar büyük işler başarabildiklerini bir kez daha gördüklerini ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, sanatın insanların vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri olduğuna vurgu yaparak; öğrencilerimizin küçük yaşlardan itibaren şiire, kültüre, edebiyata, bilime, spora ve müziğe ilgi duymalarının önemine dikkat çekti.

Şiir okuyan öğrencilerin sevincine, neşesine, heyecanına ve mutluluğuna ortak olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencileri tebrik ederek kutladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Okul Müdürü Halim KARAMAN, öğretmen, öğrenci ve velilerin katıldığı program, öğrencilerin seslendirdiği birbirinden güzel ve duygulu şiirlerin okunması ile sona erdi.

29-03-201929-03-201929-03-201929-03-201929-03-201929-03-201929-03-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.