AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BU KEZ ANNELER YARIŞTI, ÇOCUKLARI DESTEK OLDU

Okul-aile bağlarını güçlendirmek, veliler arasındaki iletişimi ve zeka oyunlarına olan ilgiyi artırabilmek amacıyla TOKİ Çelebi Mehmet İlkokulunda düzenlenen etkinlikte anneler 9 taş oyununda kıyasıya yarıştı.
BU KEZ ANNELER YARIŞTI, ÇOCUKLARI DESTEK OLDU

8 Ekim Salı günü 42 velinin katılımıyla gerçekleştirilen turnuvada bu kez öğrenciler değil, anneleri yarışma heyecanı yaşadılar.

Oldukça renkli ve eğlenceli geçen yarışmada bazı öğrenciler annelerine oyunla ilgili taktik verirken bazıları ise elenen annelerine destek oldu.

Velilerin çocukları ile verimli zaman geçirmelerinin sağlanması ve Onların gerek yarışma öncesi gerekse de yarışma sonrasında çocuklarının duygularını anlamaları ve doğru empati kurabilmeleri açısından bu tarz etkinliklerin önemine dikkat çeken İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, eğitim süreçlerinin her aşamasına velilerin aktif olarak dahil edilmelerinin çocuğun okul başarısını da olumlu yönde etkileyeceğine vurgu yaptı.

İyi yetişmiş bir annenin, daha iyi yetişmiş bir çocuk ve daha güvenli bir gelecek olduğunun altını çizen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, annelere yönelik gerçekleştirilen bu anlamlı çalışmadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek; TOKİ Çelebi Mehmet İlkokulu idareci ve öğretmenlerine teşekkürlerini iletti.

08-10-201908-10-201908-10-201908-10-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.