AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ İÇİN "EĞİTİMDE BİRLİKTEYİZ"

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, TOKİ Çelebi Mehmet İlkokulu Özel Eğitim Sınıfı öğrencilerini ziyaret etti.
ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ İÇİN

Öğrencilerle yakından ilgilenerek sohbet eden ve etkinliklerine katılan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, sınıf öğretmenleri Fatih ÇOLAK' tan öğrencilerin durumu hakkında bilgi aldı.

Farklılıklarımızın, eğitim dünyamızın bir zenginliği olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, eğitimin ancak birlikte, yan yana, iç içe ve kapsayıcı olunca anlam kazanacağını ifade etti.

 Bu büyük ailenin bir parçası olarak, eğitim sürecinde hiçbir çocuğumuzun yalnız olmadığına vurgu yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, sınıflardaki çeşitliliğin aslında öğrencileri geliştiren ve hayata hazırlayan önemli bir güzellik olduğunun altını çizdi.

Engeli olan çocuklarımızın akranları ile aynı ortamda ve birlikte daha iyi öğrendiklerini söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, en büyük engelin sevgisizlik olduğuna dikkat çekerek; idareci, öğretmen ve öğrencilere çalışmalarında başarılar diledi.

11-01-202011-01-202011-01-202011-01-2020

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.