AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ OKUL ÖNCESİNDEN GEÇİYOR

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU 2 Ekim Salı günü 65 Bin Dev Öğrenci Sevgi Ana Okulunu ziyaret ederek; okul öncesi öğretmenleri ile toplantı yaptı.  
ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİ OKUL ÖNCESİNDEN GEÇİYOR

Daha sağlıklı ve daha bilinçli nesiller için okul öncesi eğitimin önemine dikkat çeken İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, öğrencilerimizin kişiliklerinin şekillendiği bu yaşlarda onlara hoşgörülü, cömert ve yardımsever olmanın kısacası bizi biz yapan değerlerimizin öğretilmesi gerektiğinin önemini belirtti.

Geleceğimiz teminatı olan çocuklarımızın eğitimlerinin her şeyden daha önemli olduğunu vurgulayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU,  okul öncesi eğitimin çocuklar, aileler ve toplum açısından birçok faydası olduğunun altını çizdi.

Okul Müdürü Nilay SERTKAYA'dan öğrenci sayıları ve yürütülen faliyetler ile ilgili bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, öğretmenlere çalışmalarında başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.

 

03-10-2019

03-10-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.