AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

CRS SOFT YAZILIM ve DANIŞMANLIK ŞİRKETİ CEO’SU ÖZCAN DEĞİRMENCİ MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Yenilikçi ve deneyimli ekibi ile inovatif teknoloji çözümleri sunan yazılım ve danışmanlık firması CRS Soft’un CEO’su ve yazılım mimarı olan Özcan DEĞİRMENCİ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’yu makamında ziyaret etti.
CRS SOFT YAZILIM ve DANIŞMANLIK ŞİRKETİ CEO’SU ÖZCAN DEĞİRMENCİ MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Şehit Hüseyin Kavaklı Fen Lisesi içerisinde eğitime destek amacıyla İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Tekno Parkında hizmet veren CRS Soft Yazılım ve Danışmanlık Şirketi tarafından toplam 120.000 TL’ye yaptırılan “ Kodlama ve Robotik Uygulama Atölyesi “ açılışı için Suluova’ya gelen Şirket CEO’su Özcan DEĞİRMENCİ, böylesine güzel bir vesileyle memleketinde bulunmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

2017-2018 eğitim-öğretim döneminde ilçemizdeki Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerine İstanbul’da kodlama, yazılım ve programlama konularında 3 gün boyunca eğitim veren Özcan DEĞİRMENCİ, teknolojik üretime geçebilmenin yolunun küçük yaşlardan itibaren çocuklarımızı kodlamayla tanıştırmak olduğunu ifade ederek; kafa yoran, sorgulayan ve hayal eden bir nesilin yetiştirilmesinin geleceğimize en büyük insan kaynakları yatırımı olacağının altını çizdi.

Şehit Hüseyin Kavaklı Fen Lisesinde kurulan atölyede, kodlama konusunda istekli ve bir şeyler ortaya koymanın heyecanında olan gençlerimizi İstanbul’da staj eğitimlerine almak ve onları ülkemizin yarınlarına kazandırmak istediklerini ifade eden Özcan DEĞİRMENCİ, İlçe Kaymakamımız Dr. Vural KARAGÜL ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’ya kodlama eğitimine gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür etti.

Bilgi ve teknoloji üretiminin çok değerli ve kıymetli olduğu bir çağda yaşandığını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, hızlı bir değişim ve gelişme gösteren günümüz dünyasında, yenilikleri yakalamanın ve giderek hayatımızda daha fazla yer almaya başlayan bilgi teknolojilerini öğrencilerimizin hizmetine sunabilmenin değerinden bahsederek, CRS Soft Yazılım ve Danışmanlık Şirketi CEO’su Özcan DEĞİRMENCİ’ye böyle bir yatırımı ilçemize kazandırmalarından ötürü şükranlarını iletti.

 

14-09-2018

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.