AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DAİRE AMİRLERİNDEN " SULUOVA OKUYOR " PROJESİNE DESTEK DEVAM EDİYOR

Suluova Kaymakamlığı Özel İdare Müdürü Ahmet HAKAN, Tapu Müdürü Fikret ERGEN ve Vergi Dairesi Müdür Vekili Yetiş AKYEL 28 Şubat Salı günü Atatürk Ortaokulunda kitap okuma saatine katılarak öğrencilerle birlikte kitap okudu.
DAİRE AMİRLERİNDEN " SULUOVA OKUYOR " PROJESİNE DESTEK DEVAM EDİYOR

Müdürlüğümüzce uygulanan ve 3 yıldır devam etmekte olan Suluova Okuyor Projesine destek amacıyla Atatürk Ortaokulunda kitap okuma saatine katılan  Özel İdare Müdürü HAKAN :

“ Özel İdare Müdürlüğü Köylerin altyapı, su ve yol gibi ihtiyaçlarını giderir ve kaynak temin eder. Biz nasıl köylerimizin eksikliklerini tamamlayıp daha güzel bir çevre oluşturmaya çalışıyorsak sizlerde kitap okuyarak kişisel gelişiminize en büyük katkıyı sağlar ve donanımlı bireyler olarak hayata hazırlanırsınız. Geleceğimizin teminatı olan siz değerli öğrencilerimizle bir arada olmak ve kitap okumak çok güzel. Bu güzel alışkanlığınızı evlerinizde ailenizle devam ettirmeye çalışın. “ dedi.

Her kitabın insana bir arkadaş  olduğunu belirten Tapu Müdürü Fikret ERGEN :

 “ Ne kadar çok kitap okursanız o kadar çok arkadaşınız olur. Kitap okumayı bir davranış haline getirmek yarınlarınız adına atılmış en büyük adım olacaktır. Ben de öğrencilik yıllarımdan beri elimden geldiğince kitap okumaya çalışıyorum. Kitap okumak başarıyı da beraberinde getirecektir. Bizlerin bulunduğu bu görevlerde yarın sizler oturacaksınız. Sizlere derslerinizde başarılar diliyorum.  “ dedi.

Bu hafta 28. Vergi Haftasını kutladıklarını ve böylesine anlamlı bir haftada öğrencilerle buluşmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Vergi Müdür Vekili AKYEL :

“ Her yıl olduğu gibi bu yılda Vergi Haftasını çeşitli etkinliklerle kutlamaya başladık ve halkımızı vergi konusunda bilinçlendirmeye yönelik faaliyetler yapıyoruz. Bugün “ Suluova Okuyor “ Projesi kapsamında sizlerle bir araya geldik ve hep birlikte kitap okuduk.  Kitap okuma alışkanlığını bu yaşlardan itibaren kazanmak  çok önemli. Evinizde ailenizin de katılımı ile kitap okumaya ayrı bir zaman ayırmalısınız. Düzenli kitap okudukça derslerizde daha başarılı olacağınıza inanıyorum. “ dedi.

               Öğrencilere kitap okumanın sadece okulla sınırlı kalmaması, kitap okumaya evlerde aileleriyle birlikte devam edilmesi ve kitap okuma saatleri düzenlemesi konusunda tavsiyelerde bulunan ve bu konuda öğrencilerden söz alan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ise; “Suluova Okuyor” Projesine desteklerinden ötürü Özel İdare Müdürü Ahmet HAKAN,  Tapu Müdürü Fikret ERGEN ve Vergi Dairesi Müdür Vekili Yetiş AKYEL’e teşekkür etti.

28-02-201728-02-201728-02-201728-02-201728-02-201728-02-201728-02-201728-02-201728-02-201728-02-2017

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.