AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DESTEKLEME ve YETİŞTİRME KURSLARINDA YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLIYOR

Milli Eğitim Bakanlığımızın aldığı kararla, 8. ve 12. Sınıf öğrencilerimiz ile mezun öğrencilerimize yönelik Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında yüz yüze eğitim 22 Ocak Cuma gününden itibaren başlıyor.
DESTEKLEME ve YETİŞTİRME KURSLARINDA YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLIYOR

Bu güzel ve önemli başlangıcın, en kısa sürede tüm öğrencilerimizle bir araya gelmemize, Onlarında okul sevincini ve heyecanını yaşayabilmelerine vesile olmasını temenni eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, 15 Şubat 2021 tarihinde okullarımızın kapısını sağlıkla açabilmenin hepimizin virüsle kararlılıkla mücadele etmesine bağlı olduğuna vurgu yaptı.

Kıymetli velilerimizden gönül rahatlığı ile çocuklarını kurslarımıza göndermelerini isteyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Koronavirüs salgınıyla ilgili sosyal mesafe ve temizlik kuralları başta olmak üzere okullarımızda her türlü tedbiri aldıklarını belirtti.

Öğrencilerimizi sağlıkla, güvenle ve huzurla kurslara beklediklerini ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, kursların koordinasyonunu sağlayan kurs merkezi yöneticilerine ve görevli öğretmenlere çalışmalarında kolaylıklar, öğrencilerimize ise derslerinde başarılar diledi.

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.