AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DEV KARDEŞLİK PROJESİ İMZALARI ATILDI

Suluova Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim görmelerine destek olmak ve eğitim kalitesini yükseltmek amacıyla hazırlanan “ Kardeş Okul, Kardeş Kurum “ Projesi  17 Mayıs Salı günü protokollerin imzalanması ile hayata geçti. 
DEV KARDEŞLİK PROJESİ İMZALARI ATILDI

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet DAVU’nun açılış konuşması ile başlayan program, Suluova Belediye Başkanı Sayın Fatih ÜÇOK ve Suluova Kaymakamı Sayın Hayatı TAŞDAN’ın proje tanıtım konuşması ile devam etti. Konuşmaların ardından 35 kardeş okul ve kardeş kurum sırayla sahneye gelerek sözleşmelerini imzaladılar.

 

Suluova Kaymakamı Sayın Hayatı TAŞDAN ve Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ahmet DAVU’nun 3 ay boyunca 80’e yakın kurumu ziyaretlerinin atıldığı bu dev proje; okullarımıza yeni alanlar kazandırılmasını, resim, müzik, zeka oyunları vb. etkinlik sınıflarının oluşturulmasını hedeflenmektedir. Proje kapsamında eğitimin kalitesinin yükseltilmesi, sevgi, saygı, birlik, beraberlik, dayanışma, sosyal sorumluluk, kurumlarımızın tanıtımı, örnek proje uygulamaları gibi amaçlarla çalışmalar yapılacağını anlatan Suluova Kaymakamı Sayın Hayatı TAŞDAN , “ 3yıl boyunca devam edecek proje kapsamında kardeş kurumlarımız kardeş okullarına maddi ve manevi destek olacaklardır. Kardeş okullarımızın ve kardeş kurumlarımızın attıkları bu imzalar inşallah hayırlara vesile olur. “ dedi.

 

18-05-201618-05-201618-05-201618-05-201618-05-201618-05-2016

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.