AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“ DİN KÜLTÜRÜ ve AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMEN GELİŞİM PROGRAMI “ ARALIK AYI TOPLANTISI YAPILDI

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan “ Öğretmen Mesleği Genel Yeterlilikleri “ çerçevesinde, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimizin; mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla aralık ayı toplantısı yapıldı.
“ DİN KÜLTÜRÜ ve AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMEN GELİŞİM PROGRAMI “ ARALIK AYI TOPLANTISI YAPILDI

Şehit Osman Karakuş Anadolu İmam Hatip Lisesinde gerçekleştirilen toplantıda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Seyit Ahmet AKMAN tarafından " Kur’an öğretiminde verimlilik, Kur’an-ı Kerim öğretim yöntem ve teknikleri üzerine okumalar ve müzakereler " konulu eğitim semineri verildi.

Kur’an öğretiminde yöntem ve teknikler üzerinde durarak, çeşitli etkinliklerle verimli bir Kur’an öğretimi için nasıl bir eğitim yapılabileceğine katkı sağlamaya çalıştıklarını ifade eden Şehit Osman Karakuş Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Nuri Sait ALTUN, bunu yaparken de hocalarımızdan öğrendiklerimiz, meslektaşlarımızın iyi örnek uygulamaları ve çoğunlukla da meslekî tecrübelerimizden yola çıkacaklarını belirtti.

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Dersinin daha verimli ve etkili olmasını sağlamak amacıyla yıl boyunca uygulanacak faaliyet ve programların da değerlendirildiği toplantının hayırlı olması temennisinde bulunan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Levent KILIÇ, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine çalışmalarında başarılar diledi.

21-12-201821-12-201821-12-2018

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.