AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DR. ÖĞRETİM ÜYESİ HANİFE YILMAZ ÇENGEL 12. SINIF ÖĞRENCİ ve VELİLERİMİZLE BULUŞTU

İstanbul Gelişim Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Hanife Yılmaz ÇENGEL, "Vizyon 2023 Buluşmaları" Projesi kapsamında ilçemiz 12. sınıf öğrenci ve velilerimizle "Psikolojik Sağlamlık" konulu çevrim içi seminerleriyle bir araya geldi.
DR. ÖĞRETİM ÜYESİ HANİFE YILMAZ ÇENGEL 12. SINIF ÖĞRENCİ ve VELİLERİMİZLE BULUŞTU

9 Mart 2021 Salı günü öğrencilerle "Pandemi Sürecinde Sınav Kaygısını Yönetmek ve Motivasyonu Sağlamak" konulu, velilerimizle ise "Pandemi Sürecinde YKS Öğrencilerine Yönelik Ebeveyn Tutumları Nasıl Olmalı?" konulu çevrim içi seminerlerle ayrı ayrı bir araya gelen Dr. Öğretim Üyesi Hanife Yılmaz ÇENGEL, uzaktan eğitim sürecinde üniversite sınavına hazırlanan 12. sınıf öğrencilerimize ve ailelerine birçok önemli mesaj verdi.

Pandemi gibi zorlu bir süreçte psikolojik dayanıklılığı artırabilmenin akademik başarıdaki rolüne dikkat çeken Dr. Öğretim Üyesi Hanife Yılmaz ÇENGEL, öğrencilere ve ailelere evdeki çalışma düzenine ilişkin tavsiyelerde bulundu.

Öğrencilere başarılı ve mutlu olabilmeleri için önerilerini de aktaran Dr. Öğretim Üyesi Hanife Yılmaz ÇENGEL, ayrıca okul başarısı ve hayat başarısı üzerine öğrenci ve velilerle sohbet etti.

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak, Milli Eğitim Bakanlığımızın ortaya koyduğu 2023 vizyonu ışığı altında öğrenci ve velilerimize yönelik çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceklerine vurgu yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, katılımları dolayısıyla öğrenci ve velilerimize, kıymetli zamanlarını ayırarak vermiş olduğu değerli bilgiler nedeniyle de Dr. Öğretim Üyesi Hanife Yılmaz ÇENGEL'e teşekkürlerini iletti.

09-03-202109-03-202109-03-2021

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.