AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİM AİLESİ İFTARDA BULUŞTU

  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün organize ettiği iftar programında kurumlarımızın ve okullarımızın yöneticileri bir araya geldi. 29 Haziran 2016 Çarşamba akşamı  yoğun bir katılımla gerçekleşen iftar programına Suluova Kaymakamı Hayatı TAŞDAN, Garnizon Komutanı Cenk Alper GÖKSU, Emniyet müdürü Murat OFLAZ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet DAVU, Şube Müdürleri İdris TURGUT ve Zafer TÜRKMEN’de katıldılar.
EĞİTİM AİLESİ İFTARDA BULUŞTU

Yemekten sonra bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet DAVU:

“ Çok kıymetli mesai arkadaşlarım, sizlerle başı rahmet, ortası mağfiret sonu cehennem ateşinden kurtuluş olan mübarek Ramazan ayında  aynı iftar sofrasında buluşmak istedik. Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Eğitim camiası olarak inandığımız bir şey var: “Biz Kocaman Bir Aileyiz “ diyoruz. Bu akşam birlik ve beraberlik duygusu içerisinde nasıl güçlü bir aile olduğumuzu bir kez daha ispatladık. Biz birbirimize kenetlendikçe üstesinden gelemiyeceğimiz hiçbir sorun olmayacaktır. Şimdiden mübarek Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum. “ dedi.

İftar programı samimi bir ortamda gerçekleşen sohbetin ardından sona erdi.

30-06-201630-06-201630-06-201630-06-201630-06-2016

 

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.