AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİM FAKÜLTESİ DEKANI ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELDİ

Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Mustafa KANDEMİR Şehit Muharrem Saygün Anadolu Lisesi öğretmenleri ile bir araya geldi.
EĞİTİM FAKÜLTESİ DEKANI ÖĞRETMENLERLE BİR ARAYA GELDİ

16 Ocak Perşembe günü Şehit Muharrem Saygün Anadolu Lisesini ziyaret eden  Prof.Dr. Mustafa KANDEMİR, öğretmenlerle sınıf ve zaman yönetimi, öğretim yöntem ve teknikleri ile etkili iletişim olmak üzere çeşitli konularda sohbet etti.  

      Konuşmasında dünyanın en değerli mesleklerinden birini icra eden öğretmenlerin, etkili bir iletişim sürecini oluşturabilmeleri için öğrenci, veli ve çalışma arkadaşları arasındaki koordinasyonu da sağlam temellere oturtmaları gerektiğine vurgu yapan Prof.Dr. Mustafa KANDEMİR, öğretmenin, öğrettiğinden ziyade, yetiştiren, eğiten, terbiye eden; öğrencisinin içindeki cevheri sabırla açığa çıkaran ve işleyen kişi olduğunun altını çizdi.

Hafta içerisinde 2023 Eğitim Vizyon Belgesi kapsamında Eğitim Fakültesi ile "Eğitimde İş Birliği Protokolü" imzaladıklarını belirten Okul Müdürü Ensar YALMAN, protokol kapsamında yapılacak çalışmaların gerek öğretmenlerin gerekse de öğrencilerin eğitim ve öğretim hayatlarına birçok şey katacağını ifade ederek, desteklerinden dolayı Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Mustafa KANDEMİR'e teşekkürlerini iletti.

Eğitim Fakültesi Prof.Dr. Mustafa KANDEMİR'in öğretmenlerimizin kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak her biri birbirinden değerli konuları paylaştığı sohbetinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU,  Eğitimde İş Birliği Protokolü çerçevesinde yapılacak çalışmaların hayırlı olması temennisinde  bulundu.

Oldukça samimi bir ortamda geçen ve karşılıklı fikir alış verişinin de yapıldığı program sonunda Prof.Dr. Mustafa KANDEMİR'e günün anısına plaket ve çiçek takdim edildi.

17-01-202017-01-202017-01-202017-01-2020

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.