AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"EĞİTİMDE VİZYON ŞEHİR, SULUOVA"

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce artık geleneksel hale gelen ve yıl boyunca yapılan etkinlik ve projelerden oluşan "Biz Büyük Bir Aileyiz" dergisinin 3. sayısı " Eğitimde Vizyon Şehir, Suluova" sloganıyla hazırlandı.


Yoğun bir tempo ve yeni projelerle başladığımız 2019-2020 eğitim yılını, tüm dünyayı etkisi altına alan yeni koronavirüs salgını nedeniyle öğrencilerimizden uzun bir süre ayrı kalarak geçirmenin burukluğunu yaşadıklarına vurgu yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, bu sene yarım kalan hikayemize rağmen, bir taraftan yıl sonu dergimizin 3. sayısını idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimizle buluşturmanın heyecanını yaşadıklarını ifade etti.

Okullarımıza ve kurumlara dağıtılan dergide 2019-2020 eğitim-öğretim yılında gerçekleştirilen etkinliklere ve projelere ait bilgilerin yer aldığını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, derginin aynı zamanda elektronik formatta da hazırlanarak erişime sunulduğunu söyledi.

Her biri birbirinden kıymetli ve değerli bu güzel çalışmaların yapılmasında emek veren, ayrıca uzaktan eğitimin ilk gününden itibaren, eğitime verilen bu aranın bir tatil olmadığı bilinciyle Bakanlığımızın önerdiği programı aksatmadan öğrencilerine takip ettiren, Vefa Sosyal Destek Gruplarında görev alan, yüz koruyucu siperlik ve maske üreten, hizmet içi eğitim programlarına katılarak bu zorlu sürecin kahramanları arasında yer alan öğretmenlerimize şükranlarını ileten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, eğitimciler olarak okulların açılması ile birlikte kaldığımız yerden yine aynı azim, heyecan ve aşkla öğrencilerimizin eğitimi için çalışmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

Derginin hazırlanmasında emeği geçenlere de teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ailesine sağlıklı, huzur dolu bir ömür, güzel bir gelecek ve özverili çalışmalarında başarılar diledi.

             Derginin elektronik formatı için lütfen linke tıklayınız. 

             https://vizyonsuluova.com/2020/dergi/mobile/index.html

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.