AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EN ÇOK İMZA ATARAK MAZLUM ÇOCUKLARIN SESLERİNİ DÜNYAYA YİNE BİZ DUYURALIM

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU UNICEF tarafından Çocuk Haklarına dair başlatılan kampanyayı imzalayarak tüm Milli Eğitim camiasını imza kampanyasına destek vermeye davet etti.
EN ÇOK İMZA ATARAK MAZLUM ÇOCUKLARIN SESLERİNİ DÜNYAYA YİNE BİZ DUYURALIM

UNICEF'in her yıl 20 Kasım'da kutladığı Dünya Çocuk Gününün, aynı zamanda Çocuk Haklarına dair Sözleşme'nin kabul edildiği tarih olduğunu hatırlatan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, kampanya ile bu küresel günde okula gidemeyen, korunmasız ve köklerinden koparılmış milyonlarca çocuğun durumu hakkında farkındalık oluşturulduğunu ve bu çocuklar için büyük önem taşıyan kaynaklar sağlandığını belirtti.

UNICEF'İN tüm çocukların ve gelecek kuşakların haklarının hayata geçirilmesi için liderlere imza kampanyasının sonuçlarını sunacağından verilecek desteğin önemine dikkat çeken İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, idarecisinden öğretmenine, öğrencisinden velisine tüm milli eğitim camiasını imza kampanyasına destek vermeye davet etti.

24-10-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.