AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EN KISA SÜREDE YENİDEN ARAMIZA BEKLİYORUZ

İlçe Kaymakamız Erdoğan KANYILMAZ, Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU 24 Kasım Öğretmenler Gününde bir süredir kemoterapi tedavisi gören ve dolayısıyla öğrencilerinden, okulundan, mesai arkadaşlarından ayrı kalan Orhan BAFRALI hocamızı evinde ziyaret etti.
EN KISA SÜREDE YENİDEN ARAMIZA BEKLİYORUZ

Orhan BAFRALI ve eşine  geçmiş olsun dileklerinde bulunarak sağlığına kavuşmuş bir şekilde tekrar aramızda görmek istediğini söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU; kendilerine tüm öğretmenlerimizin selam ve dualarını iletti.

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ailesi olarak ihtiyaç duyulduğunda iyi günde de kötü günde de birlik ve beraberlik içerisinde olabilmenin önemine vurgu yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, hasta olan tüm öğretmenlerimize ve personelimize Allah´tan acil şifalar, yakınlarına da sabır ve kolaylıklar diledi.

Ziyaretten ve hatırlanmaktan ötürü duygulanan ve oldukça mutlu olan Orhan BAFRALI ise böylesine kutsal bir mesleğin mensubu olmaktan duyduğu onur ve gururu ifade ederek, İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ'a, Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK'a, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU´ya, mesai arkadaşlarına ve öğrencilerine teşekkürlerini iletti.

24-11-201924-11-201924-11-201924-11-201924-11-201924-11-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.