AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EYUDER AMASYA İL TEMSİLCİLİĞİNDEN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Merkezi Ankara’da bulunan ve eğitim alanında Türkiye’nin en köklü derneklerinden kısa adı EYUDER olan Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği’nin Amasya İl Temsilcisi Yaşar BAT ve Yönetim Kurulu Üyeleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’yu makamında ziyaret etti.
EYUDER AMASYA İL TEMSİLCİLİĞİNDEN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Ziyarette derneğin faaliyetleri, projeleri ve çalışma alanları hakkında bilgi veren EYUDER Amasya İl Temsilcisi Yaşar BAT, EYUDER’in eğitim yöneticilerinin birikim ve deneyimini artırmak, eğitim yöneticilerinin sorunlarına çözüm üretmek, üyelerinin sosyal, kültürel, ekonomik ve mesleki gereksinimlerini karşılamaya yönelik etkinlikler yapmak; eğitim ve öğretim konularında kamu yararına uygun faaliyetlerde bulunmak amacıyla 2009 yılında kurulduğunu belirtti.

Bölgesel ve yerel bazda sürdürebilir eğitim ve kalkınma için “ İşimiz Eğitim Gücümüz Eğitim ” sloganıyla projeler ürettiklerini ifade eden EYUDER Amasya İl Temsilcisi Yaşar BAT, yine yılın çeşitli zamanlarında kongre, sempozyum ve çalıştaylar düzenleyerek bir araya geldiklerini ve örnek uygulamaları paylaştıklarını söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile EYUDER arasında yapılabilecek işbirliği çalışmaları hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulunulduğu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, eğitimci ve akademisyenlerin üyesi olduğu EYUDER’e eğitime katkılarından dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

25-02-201925-02-201925-02-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.