AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FORMATÖR ÖĞRETMENLERİMİZ İLE “ GÜNCELLENEN ÖĞRETİM PROGRAMLARI “ SEMİNERLERİNE HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI

Milli Eğitim Bakanlığımızca Eylül 2017 mesleki çalışmalar içerisine alınan “ Güncellenen Öğretim Programları Tanıtım Seminerlerini “ verecek olan formatör öğretmenler ile Müdürlüğümüzde 5 Eylül Salı günü toplantı yapıldı.
FORMATÖR ÖĞRETMENLERİMİZ İLE “ GÜNCELLENEN ÖĞRETİM PROGRAMLARI “ SEMİNERLERİNE HAZIRLIK TOPLANTISI YAPILDI

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU 6-7 Eylül tarihlerinde ilk ve ortaokul öğretmenlerimize yönelik gerçekleştirilecek seminerler öncesi 11 farklı branşta 34 formatör öğretmen ile bir araya gelerek bilgilendirmede bulundu.

2017-2018 eğitim öğretim yılında 1, 5 ve 9. sınıflarda uygulamaya konulacak Güncellenen Öğretim Programları ile ilgili “  müfredatın neden ve nasıl değiştiği,  yenilenen müfredatta branş ve alanlara göre neler yapıldığı, öne çıkan yeniliklerin neler olduğunun “ öğretmenlerimize iyi şekilde anlatılmasını isteyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, uzun soluklu çalışmalarla yenilenen müfredatlar ile eğitim-öğretim sürecimize istikrarlı ve çok daha güçlü olarak, yeni ve yenilikçi bir şekilde devam edileceğini belirtti.  

             Öğretmenlerin yenilen müfredatları başarılı bir şekilde uygulamasının eğitimde kaliteyi yükselteceğini ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulunarak tüm öğretmenlere çalışmalarında başarılar diledi.

05-09-2017

05-09-2017

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.