AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER ŞAMPİYON TAKIMINDAN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Amasya genelinde gerçekleştirilen okul sporları futsal küçük erkekler kategorisinde şampiyon olan Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri 9 Mayıs Perşembe günü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU´yu makamında ziyaret ettiler.
FUTSAL KÜÇÜK ERKEKLER ŞAMPİYON TAKIMINDAN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ahmet GENÇALİOĞLU ve Beden Eğitimi Öğretmenleri Bahtiyar ESER ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU´yu ziyaret eden öğrenciler, şampiyonluk kupasını Suluova´ya getirmenin sevinç ve mutluluğunu paylaştılar.

Futsal takımının turnuvaların başından sonuna kadar centilmenlik içerisinde büyük emeklerle mücadele ederek başarıya ulaştığına vurgu yapan Okul Müdürü Ahmet GENÇALİOĞLU, okul olarak birçok öğrencinin sporla iç içe olması ve farklı branşlarda yeteneklerini sergileyebilmeleri için her türlü desteği sunmaya çalıştıklarını ifade etti.

Öğrencilerimizin akademik faliyetlerin yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif etkinliklere de katılımlarına büyük önem verdiklerini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, bu tarz yarışmalarda aslında kaybedenin olmadığının, birlik ve beraberlik duyguları içerisinde dostluk ve arkadaşlık ilişkilerinin artırılmasının öğrencilerimiz adına en büyük kazanç olduğunun altını çizdi.

Okullarımızın gerek mahalli gerekse de ulusal spor müsabakalarda gösterdikleri başarılardan duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu sporcu öğrencilerini, Beden Eğitimi Öğretmenleri Bahtiyar ESER ve okul idarecilerini tebrik ederek başarılarının artarak devamını diledi.

09-05-201909-05-201909-05-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.