AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GAZİLER EBEDİ KAHRAMANLARIMIZDIR

Mihri Hatun Anaokulu’nun minik öğrencileri 19 Eylül Gazileri Anma Günü münasebetiyle “ Gaziler Ebedi Kahramanlarımızdır ” sloganıyla bir etkinlik düzenlediler.
GAZİLER EBEDİ KAHRAMANLARIMIZDIR

       Şehitlerimizin ve gazilerimizin kahramanlıklarının bizim varlık sebebimiz olduğunu hatırlatan Okul Müdürü Fatih GÜVEN, aynı zamanda velileri de olan Mehmet ONUR Gazimizi okullarında misafir ederek, öğrencilerimize vatan, bağımsızlık, şehitlik değerlerini daha etkili kavratmayı amaçladıklarını söyledi.

        Çocuklarımızı milli değerlerimizle büyütmenin önemini vurgulayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, vatan topraklarının nasıl fedakârca kazanıldığını ve ne büyük kahramanlıklarla bizlere emanet edildiğini idrak etmenin sorumluluğu içinde Gazilerimize daima minnet ve şükran duyacaklarını ifade etti.

       Vatanın bağımsızlığı, bölünmez bütünlüğü, ebedi varlığını korumak ve milletimizin birlik, beraberlik, barış ve huzuru için gözlerini kırpmadan şehit olmayı göze alan gazilerimizin, tarihin kanıtı olarak kalplerimizin en güzel köşelerinde yer aldığını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Mihri Hatun Ana Okulu İdareci, öğretmen ve öğrencilerine gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ederek; hayatta olan Gazilerimize aileleriyle birlikte sağlık ve huzur dolu uzun ömürler geçirmeleri temennisinde bulundu.

        Minik öğrencilerin her biri birbirinden renkli görüntüler barındıran etkinlikleri sunduğu ve şiirlerin okunduğu program Gazi Mehmet ONUR’a hediye ve çiçek tadim edilmesi ile son buldu.

20-09-201820-09-201820-09-2018

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.