AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HACIBAYRAM ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜNDEN BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET

Suluova Hacı Bayram Özel Eğitim Spor Kulübü, 23-25 Şubat 2017 tarihlerinde Antalya’da yapılacak Bölge Şampiyonası öncesi ziyaretlerine devam ediyor.
HACIBAYRAM ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ SPOR KULÜBÜNDEN BELEDİYE BAŞKANINA ZİYARET

         Yolculuk öncesi Kaymakamımız Dr. Vural KARAGÜL ve Belediye Başkanı Fatih ÜÇOK’u makamlarında ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ile Özel Eğitim Spor Kulübü Başkan ve yöneticileri ile sporcular şampiyona öncesi moral ve motivasyon tazelediler.

           Kendisini ziyarete gelen sporculara çeşitli hediyeler vererek başarılar dileyen Belediye Başkanı Fatih ÜÇOK, daima spor ve sporcuya destek verdiklerini belirterek;

       “ Engelli kardeşlerimizin daha iyi şartlara hayatlarını sürdürmeleri ve sportif faaliyetlerde bulunmaları için desteklerimiz sürecek.  Özel eğitim gören kardeşlerimizin eğitimlerinin yanı sıra bu gibi sosyal ve sportif faaliyetlerde bulunmalarına imkan vererek daha çok sosyalleşmelerine destek vermek bizim görevimizdir.  Kendilerine başarılar diliyoruz” dedi.

           Özellikle engelli bireylerin eğitim hayatlarının yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde bulunmlarının çok önemli olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU sporcu öğrencilere desteklerinden ötürü Belediye Başkanı Fatih ÜÇOK´a teşekkür ett.         

           Ziyarette ayrıca, Kulüp Başkanı Ramazan AKAN, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Fırat ŞAHİN ve İbrahim EKİM ile sporcular Emre KORKMAZ ve Onur KÖSE  yer aldı.

 

20-02-2017

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.