AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HENTBOL ŞAMPİYONLARINDAN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Amasya Okul Sporları Hentbol Küçük Erkekler ve Yıldız Erkekler kategorisinin her ikisinde de 1. olan Atatürk Ortaokulu Öğrencileri 16 Ocak Perşembe günü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU'yu makamında ziyaret ettiler.
HENTBOL ŞAMPİYONLARINDAN MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

Atatürk Ortaokulu Müdürü Cengiz KAŞKA, Müdür Yardımcısı Adem AKBULUT, Beden Eğitimi Öğretmenleri Esra ESEN ve Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri Mehmet KIRIŞ  ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU´yu ziyaret eden öğrenciler, hentbol branşında iki şampiyonluk kupasını birden Suluova´ya getirmenin sevinç ve mutluluğunu paylaştılar.

Sporcu öğrencilerle tek tek sohbet ederek yakından ilgilenen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, öğrencilerimizin futsal, güreş, hentbol, voleybol gibi sporun hangi branşında olursa olsun, elde ettikleri başarılardan büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

Sporun ve eğitimin iç içeliğini et ve kemik olarak ele aldıklarını ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, öğrencilerimizin sosyal, kültürel ve sportif alanlarda gelişimleri için imkanlar dahilinde her türlü desteği sunmaya çalıştıklarını söyledi.

Kişilik eğitimine büyük katkı sunan spor vasıtasıyla öğrencilerimiz arasında birlik ve beraberlik duygularının arttığına da vurgu yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Atatürk Ortaokulu idareci, öğretmen ve sporcu öğrencilerini tebrik ederek; Şubat ayı içerisinde Tokat ve Sinop'ta yapılacak bölge müsabakalarında başarılar diledi.  

16-01-202016-01-202016-01-2020

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.