AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"İÇİNDEKİ İYİLİĞİ KEŞFET" eTWİNNİNG PROJESİ KABUL EDİLDİ

Cumhuriyet Ortaokulu Matematik Öğretmeni Aybige ARABACI'nın koordinatörlüğünde hazırlanan " İçindeki İyiliği Keşfet " isimli eTwinning Projesi kabul edildi.


         Avrupa´daki okullar ile iş birliği yapmak, projeler geliştirmek ve paylaşmak amacıyla oluşturulan eTwinning Öğrenme Topluluğu üzerinden ilçemizde bir projenin daha kabul edilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, eTwinning projelerinin öğrencilere yeni öğrenme fırsatları sunduğuna ve farklı kültürleri tanımalarına imkan sağladığına dikkat çekti.

        " İçindeki İyiliği Keşfet " Projesinin " Her insan içindeki sevgiyi insanlığın yararına çevirse dünya daha yaşanılır bir yer haline gelir. " sloganıyla, öğrencilerin içindeki iyiliği, sevgiyi ve hayalleri ortaya çıkarmak amacıyla uygulanacağını söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, projeye katılan okulların belirleyecekleri iyilik etkinliklerinin zamanla hayata geçirileceğine değinerek; Cumhuriyet Ortaokulu idareci ve öğretmenlerine proje süresince çalışmalarında başarılar diledi.

07-10-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.