AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNDEN AYRILAN DOÇ.DR. İLKER KÖSTERELİOĞLU İLÇEMİZE VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU

İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden ayrılan Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU 26 Ağustos Çarşamba günü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU'ya veda ziyaretinde bulundu.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNDEN AYRILAN DOÇ.DR. İLKER KÖSTERELİOĞLU İLÇEMİZE VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU

İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU'nun nezaketi ve güleryüzüyle, problemlere olumlu ve yapıcı görüşler alabildikleri değerli bir mesai arkadaşı olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Suluova´ya ve eğitim kurumlarımıza bu güne kadar verdikleri destek ve katkılarından dolayı kendilerine şükranlarını iletti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU'nun nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Doç.Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU ´na  bundan sonraki görevinde ailesiyle birlikte sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir yaşam geçirmesini diledi.

Görev süresi boyunca tüm enerjisini, ülkemizin geleceği çocuklarımız için çalışan okul yöneticilerimiz ve öğretmenlerimizin motivasyonunu artırmaya harcadığını söyleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU, birçok güzel çalışmayı birlik ve beraberlik içerisinde özveri ile yerine getirdikleri tüm idareci ve öğretmenlere teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Şube Müdürleri ve kurum personeli ile vedalaşarak ilçemizden ayrıldı.

26-08-202026-08-2020

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.