AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNDEN AYRILAN DR. HÜSEYİN GÜNEŞ İLÇEMİZE VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU

Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürütmekte iken Milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğüne görevlendirilen Dr. Hüseyin GÜNEŞ, 17 Ocak 2019 Perşembe günü veda ziyaretinde bulunmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU’yu makamında ziyaret etti.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNDEN AYRILAN DR. HÜSEYİN GÜNEŞ İLÇEMİZE VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU

Eski İl Müdürümüz Dr. Hüseyin GÜNEŞ Beyefendinin nezaketi, samimiyeti ve güleryüzüyle, uzun yıllardan beri beraber çalıştıkları, her zaman kapısını rahatlıkla çalabildikleri, problemlere olumlu ve yapıcı görüşler alabildikleri değerli bir mesai arkadaşı olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Suluova´ya, teşkilatımıza ve eğitim kurumlarımıza bu güne kadar yaptıkları katkılardan dolayı kendilerine şükranlarını iletti.

Eski İl Müdürümüz Dr. Hüseyin GÜNEŞ´in nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, eğitim camiamızda hoş bir seda bırakan Dr. Hüseyin GÜNEŞ´e yeni görev yerinde ailesiyle birlikte sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir yaşam geçirmesini diledi.

Görev süresi boyunca birçok güzel çalışmayı birlik ve beraberlik içerisinde başarılı ve özverili bir şekilde yerine getirdikleri tüm idareci ve öğretmenlere teşekkür eden Dr. Hüseyin GÜNEŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve kurum personeli ile vedalaşarak ilçemizden ayrıldı.

17-01-201917-01-201917-01-201917-01-201917-01-201917-01-201917-01-2019

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.