AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ DR. HÜSEYİN GÜNEŞ’DEN İLÇEMİZE ZİYARET

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ 14 Ekim Cuma günü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret etti. 
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ DR. HÜSEYİN GÜNEŞ’DEN İLÇEMİZE ZİYARET

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ ve Teftiş Kurulu Başkanı Naci ÜRGÜP ilçemizde görev yapan tüm okul ve kurum müdürleriyle sene başı değerlendirme toplantısı için bir araya geldi.

Yeni eğitim öğretim yılının ülkemiz, milletimiz için hayırlı olması temennisinde bulunarak açılış konuşmasını gerçekleştiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU :

“ Nazik ziyaretlerinden ötürü İl Milli Eğitim Müdürümüze ve Teftiş Kurulu Başkanımıza teşekkür ediyorum. Suluova’da eğitim kalitesinin arttırılması ve öğrencilerimizin geleceğe en iyi şekilde hazırlanması için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. Hazırlamış olduğumuz proje ve çalışmalarla gerek okullarımızla gerekse de velilerimizle iyi bir iletişim içerisinde olduk. Biz bir aileyiz. Ekip ruhuyla çalışırsak başarılı oluruz. Üzerimize düşeni yaparsak Suluova kazanır, Ülkemiz kazanır. “ dedi.

15 Temmuz Demokrasi Zaferini, Şehitlerimizi ve Gazilerimizi yad ederek okullarımızda gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasına dikkat çeken İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ :

 “  Mustafa Kemal ATATÜRK’ün gösterdiği hedefe doğru yol alırken, vatanını, milletini seven bireyler  yetiştirme sorumluluğu ile hareket etmeliyiz.  Vatandaşımız olan her birey bizim hedef kitlemizdir.  Birinci önceliğimiz vatan sevgisi. Öğrencilerimizi akademik başarı yanında sosyal kültürel yönden de geliştirmeye çalışmalıyız. Anaokulundan başlayarak resmi, özel demeden hepinizin gereken fedakarlığı göstereceğinize inanıyorum. 15 Temmuz ve sonrasında devletimize sahip çıkma adına yaptığınız katkılar için teşekkür ediyorum. “

 Okullarımızın fiziki durumlarının daha da iyileştirilmesine ve gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasına dikkat edelim. Bir çok okulumuzda öğrencilerimizin derslerine katkı sağlamak amacıyla destekleme ve yetiştirme kursları açıldı. Bakanlığımız tarafından hazırlanan ölçme ve değerlendirme sayfasında çok sayıda kazanım testleri var. Öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi EBA portalından faydalanmaları için yönlendirelim. “ dedi.

 Konuşmasının sonunda okul müdürlerinden  gelen soruları da cevaplandıran İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ,  yeni eğitim öğretim yılının başarılı ve huzurlu geçmesini dileyerek katılımcılara teşekkür etti.

17-10-201617-10-201617-10-201617-10-201617-10-201617-10-201617-10-201617-10-201617-10-2016

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.