AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ DOÇ.DR. İLKER KÖSTERELİOĞLU MESLEKİ ÇALIŞMA PROGRAMINA BAŞLAYAN ÖĞRETMENLERİ ZİYARET ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç.Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ile birlikte Mehmet Bilgili İlkokulu, Mehmet Bilgili Ortaokulu ve Atatürk Ortaokulu'nu ziyaret ederek; öğretmenlerin yeni eğitim-öğretim yılını kutladı.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ DOÇ.DR. İLKER KÖSTERELİOĞLU MESLEKİ ÇALIŞMA PROGRAMINA BAŞLAYAN ÖĞRETMENLERİ ZİYARET ETTİ

Uzun bir süreden sonra okullarına tekrar geri dönen öğretmenlerle sohbet ederek, değerlendirmelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç.Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU, artık öğretmenlerini ve okullarını çok özleyen öğrencilerimizin de öğretmenleri ile sınıflarında bir araya gelebilmesi için bütün okullarımızda pandemi tedbirlerine hassasiyetle uyulduğunu ifade etti.

Sadece okullarda alınacak önlemlerin yeterli olmayacağını, 21 Eylül'de okullarımızın kapısını sağlıkla ve güvenle açabilmenin hepimizin virüsle mücadele etmesine bağlı olduğuna vurgu yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç.Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU, toplum olarak her bir bireyin maske takmasını, sosyal mesafesini korumasını ve temizliğe dikkat etmesini istedi.

Bu süreçte dijital okuryazarlığın ön plana çıktığını belirterek; öğretmenlerin mutlaka 21. yüzyıla ayak uydurması, teknoloji üretmesi ve teknolojiden faydalanması gerektiğinin altını çizen İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç.Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU, uzaktan eğitimin ilk gününden itibaren eğitimi omuzlayarak öğrencilerinin derslerinden geri kalmaması için gayret gösteren tüm meslektaşlarına teşekkürlerini iletti.

 

27-08-202027-08-202027-08-202027-08-202027-08-202027-08-202027-08-2020

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.