AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÖMER COŞKUN "DESTEKLEME ve YETİŞTİRME KURSLARI"NI ZİYARET ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ömer COŞKUN İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ile birlikte 20 Şubat Cumartesi günü Bakanlığımızca 8. ve 12. sınıf öğrencileri ile mezunlara yönelik açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret etti.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÖMER COŞKUN

Şehit Yüzbaşı Alper Kalem Ortaokulu'nda açılan destekleme ve yetiştirme kurslarını ziyaret ederek Okul Müdürü Osman KILIÇ'tan bilgi alan İl Milli Eğitim Müdürümüz Ömer COŞKUN, kurslara katılan öğrencilerle sohbet etti, istek ve önerilerini dinledi.

Bakanlığımızca LGS ve YKS sınavlarına girecek öğrencilerimizle ilgili müfredat içeriği ve destek çalışmaları konusunda sürekli planlamalar yapıldığını belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Ömer COŞKUN, destekleme ve yetiştirme kurslarında idareci ve öğretmenlerimizin Kovid-19 salgınıyla mücadele kapsamındaki tedbirlere titizlikle uyduklarının altını çizdi.

Amasya genelinde kurs açılan okullarımızda öğrencilerimizin sağlığı ve güvenliği için sınıfların sosyal mesafeye göre ayarlanarak, dezenfektan, maske tedariği, fiziki ve sosyal yeterlilikler hususunda tüm detayların tamamlandığını ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Ömer COŞKUN, anne ve babaların gönül rahatlığı ile çocuklarını kurslara gönderebileceklerini söyledi.

Öğrencilerden maske, hijyen ve mesafe kurallarına uymalarını, kurallara dikkat etmeyenleri de uyarmalarını isten İl Milli Eğitim Müdürümüz Ömer COŞKUN, kursların koordinasyonunu sağlayan kurs merkezi yöneticilerine ve görevli öğretmenlere çalışmalarında başarılar diledi.

20-02-202120-02-202120-02-202120-02-202120-02-202120-02-202120-02-2021

 

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.