AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ BAŞKANLIĞINDA OKUL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Hüseyin GÜNEŞ başkanlığında 30 Ekim 2017  Pazartesi günü okul ve kurum müdürlerimizin katılımı ile toplantı yapıldı. 
İL MÜDÜRÜMÜZ BAŞKANLIĞINDA OKUL MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPILDI

Öğretmen Evi Salonunda gerçekleştirilen ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ile Şube Müdürleri Uğur MENEKŞE ve Zafer TÜRKMEN’in de yer aldığı toplantıda, İl Müdürümüz Dr. Hüseyin GÜNEŞ, yaptığımız bu kutsal görevde eğitim ve öğretimin daha üst seviyeye çıkartılması ve başarının artırılması konusunda okul müdürlerine çok iş düştüğünü belirterek, öğretmen ve öğrenci motivasyonunu artırıcı bir iletişim içerisinde olunmasını istedi.

Okul-veli ilişkileri, mevcut durum ve ulaşılması gereken hedefler konusunda değerlendirmeler yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Hüseyin GÜNEŞ, akademik başarının yanında sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlerle de öğrencilerimizin her alanda kendilerini geliştirecekleri ortamların oluşturulması gerektiğini ifade ederek; okul güvenliğine yönelik gerekli hassasiyetin gösterilmesi konusunda da okul müdürlerine uyarılarda bulundu.

              Toplantı sonunda okul müdürlerinin sorularını cevaplayan İl Müdürümüz Dr. Hüseyin GÜNEŞ, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının tüm idareci ve öğretmenlere başarı getirmesi temennisinde bulundu. 

30-10-201730-10-201730-10-201730-10-201730-10-2017

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.