AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ DOÇ.DR. İLKER KÖSTERELİOĞLU "VİZYON SULUOVA PROJESİ" İLE İLGİLİ BRİFİNG ALDI

İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU Şube Müdürü Uğur BAŞGÜL ve İl Millli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Ekip Üyesi Çelebi ERGEN ile birlikte 29 Kasım 2019 Cuma günü Müdürlüğümüzü ziyaret ederek Vizyon Suluova Projesi ile ilgili brifing aldı.
İL MÜDÜRÜMÜZ DOÇ.DR. İLKER KÖSTERELİOĞLU

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce Milli Eğitim Bakanlığımızın eğitimde ilerlemenin yol haritası olarak açıkladığı Vizyon 2023 Belgesi doğrultusunda hazırlanan Vizyon Suluova Projesini  1 Kasım 2019 tarihinde yaptığımız Proje Tanıtım Toplantısı ile başlattıklarını belirten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, bu süreçte okullarımızın etkinliklerini, projelerini, çalışmalarını Vizyon Suluova Projesi için hazırlanan www.vizyonsuluova.com adlı internet sitesine yüklediklerini ifade etti.

Kasım ayı içerisinde okullarımızın Akademik ve Bilimsel Gelişim Çalışmaları, İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi ve Yönetimi, Sosyal, Kültürel ve Sportif Gelişim Çalışmaları ile Kurumsal Kapasitenin Güçlendirilmesi çalışmalarına ait toplam 934 adet etkinliğin İlçe Proje Yürütme Komisyonunca onaylandığını, bu etkinlikler arasında yüzlerce fidan dikilmesinden can dostlarımız sokak hayvanlarına, veli ziyaretlerinden öğrencilerin sinema ile buluşturulmasına, öğrenci ve velilere yönelik seminer çalışmalarından kariyer günlerine kadar birçok etkinliğin proje kapsamında gerçekleştirildiğini söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç.Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU'na projemize ilk günden itibaren gösterdikleri ilgi, destek ve katkılarından dolayı teşekkürlerini iletti.       

Vizyon Suluova Projesi ile ilgili Kasım ayında yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan ve değerlendirmelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU, Vizyon Suluova Projesinin okullarda bir sinerji ve hareketlilik oluşturmasından ve birbirinden değerli etkinlik ve çalışmaların ortaya çıkmasından duyduğu mennuniyeti dile getirerek; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ve İlçe Proje Yürütme Komisyonuna çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

29-11-201929-11-201929-11-201929-11-201929-11-201929-11-201929-11-2019

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.