AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE GENELİNDE YAPILAN DENEME SINAVLARI ANALİZ EDİLİYOR

Suluova Kaymakamımız Sayın Abdullah ŞEN'in destekleri ile 8. ve 12. sınıf öğrencilerimize yönelik gerçekleştirilen deneme sınavları sonuçları Okul Müdürleri ile değerlendiriliyor.
İLÇE GENELİNDE YAPILAN DENEME SINAVLARI ANALİZ EDİLİYOR

Türkiye genelinde binlerce öğrencinin katıldığı büyük ölçekli deneme sınavları ile öğrencilerimizin gerçek sınav öncesinde son durumlarını, eksik konu ve kazanımlarını görme fırsatı bulduklarını belirten Psikolojik Danışman Ali Yasin DEMİR, sınav sonuçlarına ait ayrıntılı ders analizlerini okul müdürleriyle paylaşarak değerlendirmelerde bulundu.

Amaçlarının okulları kıyaslamak veya karşılaştırmak olmadığına vurgu yapan Ali Yasin DEMİR, Bakanlığımızın ortaya koyduğu Vizyon 2023 belgesi ışığı altında öğrencilerimizi günümüzün bilgi, yoğun ve rekabetçi dünyasına en iyi şekilde hazırlamanın ve akademik başarıya sahip öğrenciler yetiştirebilmenin temel hedefleri olduğunun altını çizdi.

Sınavlara hazırlanan 8. ve 12. Sınıf öğrencilerimizin yaşadığımız zorlu salgın sürecinde moral ve motivasyonlarını yüksek tutabilmelerinin önemine dikkat çeken İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, Suluova'nın eğitim kalitesini ve akademik başarısını daha da yukarılara taşımak için hep birlikte çalışmaları ve gayret göstermeleri gerektiğini ifade etti.

Nisan, Mayıs ve Haziran ayları içerisinde de gerek 8. sınıf gerekse de 12. Sınıf öğrencilerimize yönelik deneme sınavlarına devam edeceklerini söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, deneme sınavlarının yapılmasına ve bu anlamlı çalışmaların gerçekleştirilmesine destek ve katkılarından dolayı İlçe Kaymakamımız Abdullah ŞEN'e teşekkürlerini iletti.

05-04-202105-04-202105-04-202105-04-2021

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.