AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE " HAYAT BOYU ÖĞRENME, PLANLAMA ve İŞBİRLİĞİ TOPLANTISI " YAPILDI

İlçemizdeki kamu kurum ve kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılımıyla hayat boyu öğrenme alanında işbirliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlamak ve verimliliği arttırmak amacıyla 29 Ocak 2020 Çarşamba günü Müdürlüğümüzde İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ'ın başkanlığında"Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği" toplantısı  yapıldı.
İLÇE

Tüm yönleriyle Suluova'da yürütülen "Hayat Boyu Öğrenme'' hizmetlerinin masaya yatırıldığı toplantıda, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'nün 1. dönem boyunca gerçekleştirdiği eğitim faaliyetleri ve yürütülen projeler hakkında Merkez Müdürü Kutluay GÜVEN tarafından katılımcılara bilgi verilirken aynı zamanda 2. Dönem için neler yapılacağı ile ilgili katılımcılarla görüş alışverişinde bulunuldu. 

İlk dönem gerçekleştirilen Planlama ve İş Birliği Toplantısında alınan kararların, öneri ve taleplerin başarıyla yerine getirilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, 2. dönemde de Hayat Boyu Öğrenme çalışmalarının yine aynı şekilde sağlıklı yürütülmesi için gayret göstereceklerini söyledi.

Halk Eğitimin çalışmalarında başarılı olabilmesi için kurumlar arası iletişimin çok önemli olduğu ifade eden İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, elimizdeki imkanları en iyi şekilde değerlendirerek vatandaşlarımızın ve kurumlarımızın talepleri doğrultusunda sosyal, kültürel ve mesleki içerikli kurslar açmaya devam edeceklerini belirtti.

Toplantıya İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, İlçe Müftüsü Süleyman ÇOBAN, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Abdulkadir SARAÇ, kurum ve kuruluşların temsilcileri ile okul müdürleri katıldılar.

29-01-202029-01-202029-01-2020

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.