AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE KAYMAKAMIMIZ ABDULLAH ŞEN "EBA CANLI SINIF"TA ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Mehmet Bilgili Ortaokulu ve Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu 5. Sınıf öğrencilerinin canlı derslerine misafir olan İlçe Kaymakamımız Abdullah ŞEN, öğrencilerle tek tek tanışarak yeni eğitim-öğretim yıllarının hayırlı olmasını diledi.
İLÇE KAYMAKAMIMIZ ABDULLAH ŞEN

Öğrencilerle sohbet ederek uzaktan eğitim süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulunan İlçe Kaymakamımız Abdullah ŞEN, öğrencilerden dışarıda geçirdikleri zaman dilimlerinde mutlaka maske takmalarını, sosyal mesafeye uymalarını ve temizliğe dikkat etmelerini istedi.

Milli Eğitim Bakanlığının TRT EBA Televizyonu, EBA Destek Noktaları, canlı dersler, EBA içerikleri ve öğretmen eğitimleri ile büyük mesafeler aldığını hatırlatan İlçe Kaymakamımız Abdullah ŞEN, 21 Eylül'de başlaması planlanan yüz yüze eğitim süreci öncesinde okul binalarında, sınıflarda, tuvaletlerde, bahçede ve tüm ortak kullanım alanlarında uygulanacak sosyal mesafe, maske ve temizlik kurallarını en ince ayrıntısına kadar ele aldıklarına değindi.

İnşallah bugünlerin geçeceğini, öğrencilerimizin yine koşa koşa okullarına gelerek sınıfları şenlendireceklerini belirten İlçe Kaymakamımız Abdullah ŞEN, okul heyecanını çocuklarımıza tekrar yaşatabilmenin, okulları sağlıkla ve güvenle açabilmenin sorumluluğunun toplumun tüm bireylerinin üzerinde olduğuna vurgu yaptı.

Fırsat buldukça canlı derslere katılarak, öğrencilerle bir araya geleceğini ifade eden İlçe Kaymakamımız Abdullah ŞEN, kaymakamlık olarak her zaman öğrenci ve öğretmenlerimizin yanında ve destekçisi olacaklarının altını çizdi.

Öğretmenlerimizin ve ailelerimizin yakından ilgisi ile uzaktan eğitim sürecini hep birlikte geride bırakarak, 21 Eylül'de sağlıkla ve güvenle öğrencilerimizi sınıflarında görmeyi ümit ettiklerini söyleyen İlçe Kaymakamımız Abdullah ŞEN,  öğrencilerden dikkatle ve özenle derslerini takip etmelerini, canlı derslere katılım sağlamalarını isteyerek, derslerinde başarı ve kolaylıklar diledi.

 

08-09-202008-09-202008-09-202008-09-202008-09-202008-09-202008-09-2020

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.