AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE KAYMAKAMIMIZ ABDULLAH ŞEN ŞEHİT MUSTAFA BİLGİLİ İLKÖĞRETİM OKULU'NU ZİYARET ETTİ

İlçe Kaymakamımız Abdullah ŞEN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ile birlikte Şehit Mustafa Bilgili İlköğretim Okulunu ziyaret ederek; öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.  
İLÇE KAYMAKAMIMIZ ABDULLAH ŞEN ŞEHİT MUSTAFA BİLGİLİ İLKÖĞRETİM OKULU'NU ZİYARET ETTİ

Göreve başladığı ilk günden itibaren eğitim-öğretime büyük önem veren ve fırsat buldukça her hafta okul ziyaretlerinde bulunan İlçe Kaymakamımız Abdullah ŞEN, 3 Kasım Salı günü Şehit Mustafa Bilgili İlköğretim okuluna giderek, yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri, çalışmalar ve okulun fiziki durumu ile ilgili Okul Müdürü İlhami PEKŞEN'den bilgi aldı.

Sınıfları dolaşarak uzun bir süre sonra tekrar okullarına başlayan öğrencilerle sohbet eden İlçe Kaymakamımız Abdullah ŞEN, onlara çanta ve çeşitli kırtasiye malzemeleri hediye etti.

Öğretmenlerle de tanışarak, yüz yüze ve uzaktan eğitim süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulunan İlçe Kaymakamımız Abdullah ŞEN, bu zorlu süreçte fedakarca uzaktan eğitimin yükünü omuzlayan ve öğrencilerine evlerinde okul sıcaklığını aratmayan tüm öğretmenlerimize teşekkürlerini iletti.

Yüz yüze eğitimde üçüncü aşamaya geçilmesi ve daha çok öğrencimizin okullarına kavuşması dolayısıyla, idareci ve öğretmenlerden koronavirüs tedbirleri ile ilgili özenle ve hassasiyetle hareket etmelerini isteyen İlçe Kaymakamımız Abdullah ŞEN, inşallah en kısa sürede diğer kademelerdeki öğrencilerimizi de okullarında görebilmenin en büyük temennileri olduğunu belirterek; idareci, öğretmen ve öğrencilerimize çalışmalarında başarılar diledi.

03-11-202003-11-202003-11-202003-11-202003-11-202003-11-2020

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.