AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE KAYMAKAMIMIZ ABDULLAH ŞEN ŞEHİT RECEP İNCE İMAM HATİP ORTAOKULU'NDA OLUŞTURULAN "EBA DESTEK NOKTASI"NI ZİYARET ETTİ

İlçe Kaymakamımız Abdullah ŞEN İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU ile birlikte Şehit Recep İnce İmam Hatip Ortaokulu'nda oluşturulan "EBA Destek Noktası"nı ziyaret ederek, EBA'dan derslerini takip eden öğrencilerle bir süre sohbet etti.
İLÇE KAYMAKAMIMIZ ABDULLAH ŞEN ŞEHİT RECEP İNCE İMAM HATİP ORTAOKULU'NDA OLUŞTURULAN

Ülkemizde ve dünyada, salgın sebebiyle eğitim faaliyetlerinin büyük bir değişim geçirdiğini ve Milli Eğitim Bakanlığının pandemi süreciyle başladığımız uzaktan eğitimin ne şartlarda ve hangi araçlarla daha sağlıklı ve kaliteli yapılması konusunda sürekli bir araştırma ve planlama içerisinde olduğuna vurgu yapan İlçe Kaymakamımız Abdullah ŞEN, bu kapsamda evlerinden uzaktan eğitime katılma imkanı olmayan öğrencilerimizin EBA'dan faydalanmalarını sağlayabilmek amacıyla okullarımız ve kurumlarımızda EBA Destek Noktaları oluşturduklarını söyledi.

Suluova'da yaşayan her bir çocuğumuzdan kendilerini mesul hissetlerini ve onların derdini kendi dertleri gibi bildiklerini belirten İlçe Kaymakamımız Abdullah ŞEN, EBA Destek Noktalarının dijital eğitim araçları ile öğrencilerimizin uzaktan eğitime erişimin önündeki engelleri ortadan kaldıracağının altını çizdi.

Gerekli temizlik, hijyen ve sosyal mesafe kurallarının uygulandığı EBA Destek Noktalarında öğrencilerimizin canlı derslere katılabileceklerini, EBA'dan etkinlik ve araştırma yapabileceklerine değinen İlçe Kaymakamımız Abdullah ŞEN, evinde bilgisayar ve internet erişimi bulunmayan, teknik donanıma ihtiyacı olan öğrencilerimizi ilçemizde oluşturulan EBA Destek Noktalarına beklediklerini ifade ederek, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize çalışmalarında başarılar diledi.

08-09-202008-09-202008-09-202008-09-202008-09-2020

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.