AMASYA SULUOVA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE KAYMAKAMIMIZ ERDOĞAN KANYILMAZ MÜDÜRLÜĞÜMÜZE VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Kütahya ili Tavşanlı Kaymakamlığı görevine atanan İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, 21 Temmuz Salı günü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze veda ziyaretinde bulundu.
İLÇE KAYMAKAMIMIZ ERDOĞAN KANYILMAZ MÜDÜRLÜĞÜMÜZE VEDA ZİYARETİNDE BULUNDU

  

Görev yaptığı 2 yıllık süreç içerisinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği ve uyum içerisinde hareket ederek; bir çok önemli proje ve etkinliğe imza attıklarını belirten İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ, özverili ve başarılı çalışmaları dolayısıyla başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU olmak üzere hizmetlisinden memuruna, öğretmeninden idarecesine tüm Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ailesine teşekkürlerini iletti.

Nazik ziyaretleri ve nezaketleri dolayısıyla İlçe Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ'a şükranlarını ileten İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet DAVU, mesainin önemli bir kısmını eğitim kalitesinin arttırılması için harcayan ve eğitimle ilgili konularda desteklerini esirgemeyen Sayın Kaymakamımıza  görev yaptıkları süre içerisinde kurumumuza gösterdikleri ilgi, alaka ve destekleri için teşekkürlerini ileterek, kendilerine yeni görev yerinde başarılar diledi.

İlçe  Kaymakamımız Erdoğan KANYILMAZ'ın veda ziyareti günün anısına hediye takdim edilmesinin ardından kurum önünde çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

 

 

21-07-202021-07-202021-07-202021-07-2020

 

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Mahallesi Suluova/Amasya - 03584172426

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.